Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед од Европа

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 76 мм
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9.12 м
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.007 м
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
нови адаптер за жетва на сончоглед NARDI SUNSTORM SFH 740 нови адаптер за жетва на сончоглед NARDI SUNSTORM SFH 740 нови адаптер за жетва на сончоглед NARDI SUNSTORM SFH 740
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
4.013 € PLN 17.900 PLN
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Србија, Горње Комарице
Контактирајте го продавачот
950 €
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 12 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Србија, Dobricevo
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
32.724 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
адаптер за жетва на сончоглед MORESIL GB550 адаптер за жетва на сончоглед MORESIL GB550 адаптер за жетва на сончоглед MORESIL GB550
3
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Број на редови 22
Година Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Шпанија, Huelva
адаптер за жетва на сончоглед solero 1270 f. claas lexion адаптер за жетва на сончоглед solero 1270 f. claas lexion
2
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
адаптер за жетва на сончоглед OROS Optigep NAS 670
1
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година 03/2008 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Број на редови 16
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
2.242 € PLN 10.000 PLN
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Број на редови 8
Година 2016 Километража 1200 м/ч Ширина на опфаќање
Унгарија, Törökszentmiklós
нови адаптер за жетва на сончоглед AMTECO S750 нови адаптер за жетва на сончоглед AMTECO S750 нови адаптер за жетва на сончоглед AMTECO S750
3
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Број на редови 6
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Унгарија, Szeged
нови адаптер за жетва на сончоглед CLAAS Sonstige Solero 1270 f. Claas Lexion
1
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Германија, Schöntal-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
12.373 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
адаптер за жетва на сончоглед ZURN Sonnenblumenhaspel JD 630R,630X,730X,630PF,730PF адаптер за жетва на сончоглед ZURN Sonnenblumenhaspel JD 630R,630X,730X,630PF,730PF
2
Контактирајте го продавачот
790 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ravenstein-Merchingen
Контактирајте го продавачот
26.300 € Без ДДВ
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 762 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Şos. Craiova-Caracal, Dn 6, Km 12, Cârcea, Jud. Dolj
Контактирајте го продавачот
26.300 € Без ДДВ
Број на редови 16
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Şos. Craiova-Caracal, Dn 6, Km 12, Cârcea, Jud. Dolj
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се