Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Zürn

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Zürn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
адаптер за жетва на сончоглед Zürn sonnenblumenvorsatz für claas 560 vario адаптер за жетва на сончоглед Zürn sonnenblumenvorsatz für claas 560 vario адаптер за жетва на сончоглед Zürn sonnenblumenvorsatz für claas 560 vario
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
нови адаптер за жетва на сончоглед Zürn Solero 14/70
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 14 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се