Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Zaffrani

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Zaffrani

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за жетва на сончоглед Zaffrani Bicchi BSF 740 адаптер за жетва на сончоглед Zaffrani Bicchi BSF 740 адаптер за жетва на сончоглед Zaffrani Bicchi BSF 740
3
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.500 €
Простор помеѓу редови 225 мм
Година 04/2008 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Солонянський район c.Надіївка
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.323 €
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Охиньки
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се