Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед SUNFLOROMASH

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед SUNFLOROMASH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
13.280 € UAH 540.000 UAH
Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Poltava
нови адаптер за жетва на сончоглед SUNFLOROMASH 8.4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
13.700 € UAH 557.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 12 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
12.170 € UAH 494.600 UAH
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 8 т/ч Капацитет 8 ха/час Работна брзина 12 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 4.7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.310 € UAH 988.000 UAH
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 30 т/ч Капацитет 10 ха/час Работна брзина 12 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Novomoskovsk
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се