Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Rostselmash

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Адаптери за жетва на сончоглед Rostselmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.593 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт.Володарка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се