Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Optigép

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Optigép

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 06/2022 Километража Ширина на опфаќање 4.44 м
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 76 мм
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 9.12 м
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 76 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2021 Километража 50 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Золочівка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се