Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Olimac

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Olimac

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
нови адаптер за жетва на сончоглед Olimac Drago Gold (8 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.17 м
Украина, Нові Санжари
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови адаптер за жетва на сончоглед Olimac Drago Gold (12 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Нові Санжари
Контактирајте го продавачот
20.960 € BGN 41.000 BGN
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.050 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се