Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Moresil

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Moresil

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Контактирајте го продавачот
28.860 € PLN 124.000 PLN
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.510 € PLN 118.200 PLN
Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 11.9 м
Полска, 64-930 Polska, wielkopolskie, pilski, Szydłowo, Pokrzywnica 65
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 13 Работна брзина 16 км/ч
Година 05/2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 18 Работна брзина 16 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Кропивницький
нови адаптер за жетва на сончоглед Moresil GBP900 з подрібнювачем нови адаптер за жетва на сончоглед Moresil GBP900 з подрібнювачем
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се