Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Metalagro AD од Украина

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Metalagro AD од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Број на редови 14 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 11 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 10
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
42.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
24.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
42.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 10 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
42.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, с. Мала Олексанрівка
Контактирајте го продавачот
42.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
нови адаптер за жетва на сончоглед Metalagro AD SunPrpfi 12/70
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, с. Мала Олексанрівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 14 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, с. Мала Олексанрівка
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се