Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Maans

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Maans

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.150 € UAH 650.000 UAH
Број на редови 8 Капацитет 13 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.400 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.44 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
22.190 € UAH 893.000 UAH
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
19.200 € UAH 773.000 UAH
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
20.370 € UAH 820.000 UAH
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
23.480 € UAH 945.000 UAH
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
16.150 € UAH 650.000 UAH
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 9.44 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
17.270 € UAH 695.000 UAH
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
16.150 € UAH 650.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 14 т/ч Капацитет 5 ха/час Работна брзина 10 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.200 € UAH 773.000 UAH
Број на редови 10 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 18 т/ч Капацитет 7 ха/час Работна брзина 10 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се