Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед MORESIL

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед MORESIL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.999 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 13 Работна брзина 16 км/ч
Година 05/2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 18 Работна брзина 16 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Кропивницький
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.190 €
Работна брзина 12 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
19.200 € Со вклучен ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Звенигородка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се