Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Franco Fabril

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Franco Fabril

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за жетва на сончоглед Franco Fabril SF1670
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, м. Новомосковськ
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.690 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Dnipro
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови адаптер за жетва на сончоглед Franco Fabril SF 1270 нови адаптер за жетва на сончоглед Franco Fabril SF 1270 нови адаптер за жетва на сончоглед Franco Fabril SF 1270
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 05/2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 12 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Србија, Dobricevo
Контактирајте го продавачот
21.030 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт Чабани
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се