Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Fiellday од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Fiellday од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.380 € UAH 780.000 UAH
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
16.600 € UAH 668.000 UAH
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.660 € UAH 590.000 UAH
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
11.180 € UAH 450.000 UAH
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
19.380 € UAH 780.000 UAH
Број на редови 13 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 35 т/ч Капацитет 12 ха/час Работна брзина 12 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.600 € UAH 668.000 UAH
Број на редови 10 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 18 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.600 € UAH 668.000 UAH
Број на редови 10 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 28 т/ч Капацитет 9 ха/час Работна брзина 12 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.410 € UAH 580.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 14 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.410 € UAH 580.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 12 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Cherkasy
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се