Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Fiellday

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Fiellday

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.410 € UAH 580.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 14 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.410 € UAH 580.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 12 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
19.380 € UAH 780.000 UAH
Број на редови 13 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 35 т/ч Капацитет 12 ха/час Работна брзина 12 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.600 € UAH 668.000 UAH
Број на редови 10 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 18 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.600 € UAH 668.000 UAH
Број на редови 10 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 28 т/ч Капацитет 9 ха/час Работна брзина 12 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се