Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Fantini

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Адаптери за жетва на сончоглед Fantini

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за жетва на сончоглед Fantini GO3 нови адаптер за жетва на сончоглед Fantini GO3 нови адаптер за жетва на сончоглед Fantini GO3
3
Контактирајте го продавачот
34.530 € UAH 1.390.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се