Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.900 US$ EUR ≈ 20.490 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Біла Церква
нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF1670
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, м. Новомосковськ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 12 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Србија, Dobricevo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Днепр
нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF 1270 нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF 1270 нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF 1270
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 05/2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Дніпро́
нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF 1670 нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF 1670 нови адаптер за жетва на сончоглед FRANCO FABRIL SF 1670
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
21.030 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт Чабани
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се