Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед ELİBOL од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед ELİBOL од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
21.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се