Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Dominoni од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Dominoni од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.43 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.690 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Матвіїха
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 05/2011 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Хмельницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се