Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Dominoni

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Dominoni

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.43 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Година 08/2022 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, м. Хмельницький
Контактирајте го продавачот
29.900 € Со вклучен ДДВ
Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.43 м
Украина, м. Хмельницький
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.650 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Молдавија, Bălți
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 05/2011 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се