Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Claas од Украина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Claas од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 11 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.497 €
Година 06/2014 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
37.800 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 5 ха/час Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
15.160 € UAH 610.000 UAH
Број на редови 13
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 35 мм
Година 04/2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Број на редови 14 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 04/2023 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
42.900 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
57.750 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16 Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Днепропетровск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се