Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед CLAAS од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Адаптери за жетва на сончоглед CLAAS од Украина: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 28.050 €
Број на редови 12
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Біла Церква
адаптер за жетва на сончоглед CLAAS Sunspeed 12-70 L №2661 адаптер за жетва на сончоглед CLAAS Sunspeed 12-70 L №2661 адаптер за жетва на сончоглед CLAAS Sunspeed 12-70 L №2661
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 27.080 €
Година 2017 Километража 1100 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Одесская
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
30.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
30.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
11.660 € UAH 470.000 UAH
Број на редови 13
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
30.950 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 14 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
9.677 € UAH 390.000 UAH
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 16 Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Днепропетровск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се