Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед CLAAS

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Адаптери за жетва на сончоглед CLAAS: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.194 € PLN 24.000 PLN
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 14 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Днепропетровск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 6 км/ч
Година 2022 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
26.900 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
26.900 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
26.900 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
1.000 US$ EUR ≈ 938,20 €
Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
11.910 € UAH 470.000 UAH
Број на редови 13
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
30.950 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 14 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
9.880 € UAH 390.000 UAH
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 16 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 9 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 11.2 м
Украина, Путрівка
ТОВ "Дельта"
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
24.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина
ТОВ "Дельта"
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
24.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Путрівка
ТОВ "Дельта"
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 14 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 7.8 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Путрівка
ТОВ "Дельта"
7 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се