Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki од Украина

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Адаптери за жетва на сончоглед Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki од Украина: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.430 €
Година 2019 Километража 700 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Могилів-Подільський
Контактирајте го продавачот
8.130 € UAH 300.000 UAH
Работна брзина 15 км/ч
Година 09/2020 Километража 2 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Белая Церковь
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се