Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Адаптери за жетва на сончоглед Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.813 € UAH 300.000 UAH
Работна брзина 15 км/ч
Година 09/2020 Километража 2 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
10.160 € UAH 390.000 UAH
Работна брзина 10 км/ч
Година 05/2021 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Бердянск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.160 € UAH 467.000 UAH
Работна брзина 10 км/ч
Година 05/2021 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
9.115 € UAH 350.000 UAH
Работна брзина 10 км/ч
Година 05/2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Бердянск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се