Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Belotserkovmash

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед Belotserkovmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.120 € UAH 450.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 5.6 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Черкассы
нови адаптер за жетва на сончоглед Belotserkovmash нови адаптер за жетва на сончоглед Belotserkovmash
2
Контактирајте го продавачот
11.370 € UAH 460.000 UAH
Година 07/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.49 м
Украина, Белая Церковь
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се