Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед Avers-Agro

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Адаптери за жетва на сончоглед Avers-Agro

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за жетва на сончоглед Avers-Agro Жатка для уборки подсолнечника 6м нови адаптер за жетва на сончоглед Avers-Agro Жатка для уборки подсолнечника 6м нови адаптер за жетва на сончоглед Avers-Agro Жатка для уборки подсолнечника 6м
3
Контактирајте го продавачот
12.450 € UAH 510.000 UAH
Работна брзина 7 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Дніпро
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се