Филтри -

Адаптери за жетва на сончоглед

Резултати од пребарување: 158 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

158 огласа: Адаптери за жетва на сончоглед

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.600 US$ EUR ≈ 17.010 €
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Тернополь
нови адаптер за жетва на сончоглед OptiSun нови адаптер за жетва на сончоглед OptiSun нови адаптер за жетва на сончоглед OptiSun
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
OptiSun
27 ч.
цена на барање
Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
21.900 US$ EUR ≈ 20.020 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
21.900 US$ EUR ≈ 20.020 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.170 €
Број на редови 12
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.290 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови -6 Простор помеѓу редови 45 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2022 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2022 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2022 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2022 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2022 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Юбилейное
адаптер за жетва на сончоглед SANFLOROMASH адаптер за жетва на сончоглед SANFLOROMASH адаптер за жетва на сончоглед SANFLOROMASH
3
Контактирајте го продавачот
8.411 € UAH 360.000 UAH
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.43 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
12.870 € UAH 550.700 UAH
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
15.470 € UAH 662.100 UAH
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Полтава
нови адаптер за жетва на сончоглед SUNFLOROMASH 9,2 (Безкоштовна доставка, в наявності)
1
Контактирајте го продавачот
21.400 € UAH 915.800 UAH
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 960 м
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
3 години на Agriline
нови адаптер за жетва на сончоглед CLAAS Sonstige Solero 1270 f. Claas Lexion
1
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Германија, Schöntal-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Новомосковск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 10 Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2022 Километража Ширина на опфаќање 690 м
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
3 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
3 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Володарка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 158 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се