Филтри -

Адаптери за пченка - Узбекистан

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Адаптери за пченка - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за пченка Elibol MHS 6
1
Контактирајте го продавачот
23.200 € UZS 315.600.000 UZS
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Узбекистан, Tashkent
нови адаптер за пченка Kemper 445 нови адаптер за пченка Kemper 445
2
Контактирајте го продавачот
78.000 US$ EUR ≈ 71.920 €
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет 50 т/ч Капацитет 4 ха/час Работна брзина 20 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Узбекистан
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.250 € UZS 316.300.000 UZS
Број на редови 6
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Узбекистан, Tashkent
адаптер за пченка Rostselmash ППК-41
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови адаптер за пченка Elibol MHS 6 нови адаптер за пченка Elibol MHS 6 нови адаптер за пченка Elibol MHS 6
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.180 € UZS 342.600.000 UZS
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 5 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Узбекистан, Tashkent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се