Филтри -

Адаптери за пченка Ziegler

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Адаптери за пченка Ziegler

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2017 Километража 270 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 11 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за пченка Ziegler Corn Champion 8S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 21.990 €
Број на редови 8
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се