Филтри -

Адаптери за пченка SunfloroMash

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Адаптери за пченка SunfloroMash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.490 € UAH 1.235.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 36 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Kyiv
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се