Филтри -

Адаптери за пченка Oros

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Адаптери за пченка Oros

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.550 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
22.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за пченка Oros 6 Randuri адаптер за пченка Oros 6 Randuri адаптер за пченка Oros 6 Randuri
3
Контактирајте го продавачот
33.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4.74 м
Романија
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.440 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 05/2020 Километража 850 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Парафіївка
Контактирајте го продавачот
11.690 € BYN 42.000 BYN
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Korolev Stan
адаптер за пченка Oros 8244 адаптер за пченка Oros 8244 адаптер за пченка Oros 8244
3
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.350 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
адаптер за пченка Oros 8/70
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се