Филтри -

Адаптери за пченка Optigép

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Адаптери за пченка Optigép

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 7 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Jászboldogháza
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се