Филтри -

Адаптери за пченка New Holland од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Адаптери за пченка New Holland од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.550 € PLN 200.000 PLN
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2021 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Полска
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Број на редови 8
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ROKITNO
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 8 мм
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
29.090 € PLN 125.000 PLN
Број на редови 8
Година 2012 Километража 321 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
17.690 € PLN 76.000 PLN
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2007 Километража 1234 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Długie Pole
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се