Филтри -

Адаптери за пченка Maans од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Адаптери за пченка Maans од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
14.730 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.730 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунів
Контактирајте го продавачот
14.730 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.730 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.730 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.730 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.730 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.730 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.730 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
34.530 € UAH 1.390.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 36 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
30.430 € UAH 1.225.000 UAH
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 30 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Здовбиця
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се