Филтри -

Адаптери за пченка Maans

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Адаптери за пченка Maans

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.320 € UAH 1.225.000 UAH
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 30 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
14.680 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунів
Контактирајте го продавачот
14.680 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.680 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.680 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.680 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.680 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.680 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.680 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
14.680 € UAH 593.000 UAH
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zdolbunov
Контактирајте го продавачот
34.410 € UAH 1.390.000 UAH
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 36 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Здовбиця
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се