Филтри -

Адаптери за пченка HARMAK

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Адаптери за пченка HARMAK

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за пченка HARMAK нови адаптер за пченка HARMAK нови адаптер за пченка HARMAK
3
Контактирајте го продавачот
37.760 € PLN 175.000 PLN
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 750 мм Работна брзина 5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Trzcianka
нови адаптер за пченка HARMAK нови адаптер за пченка HARMAK нови адаптер за пченка HARMAK
3
Контактирајте го продавачот
30.860 € PLN 143.000 PLN
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Trzcianka
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се