Филтри -

Адаптери за пченка Geringhoff од Украина

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Адаптери за пченка Geringhoff од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.240 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Володарка
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.510 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тинна
адаптер за пченка Geringhoff ROTADISK 8 рядка
1
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 18.030 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Uman
адаптер за пченка Geringhoff MS -SC адаптер за пченка Geringhoff MS -SC
2
Контактирајте го продавачот
346,50 € UAH 14.000 UAH
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.190 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 8.6 м
Украина, Zvenyhorodka
адаптер за пченка Geringhoff GERINGOF RD 870B адаптер за пченка Geringhoff GERINGOF RD 870B адаптер за пченка Geringhoff GERINGOF RD 870B
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.240 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kustivtsi
Контактирајте го продавачот
1 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Сквира
Контактирајте го продавачот
18.200 US$ EUR ≈ 17.270 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.860 €
Број на редови 8
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
1.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
12.600 US$ EUR ≈ 11.960 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 18.030 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.169 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 76 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 21.360 €
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
150 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
адаптер за пченка Geringhoff ROTA DISC адаптер за пченка Geringhoff ROTA DISC
2
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 10/1997 Километража Ширина на опфаќање 4650 м
Украина, Держів
Контактирајте го продавачот
28.600 US$ EUR ≈ 27.150 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2011 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Підгайці
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се