Филтри -

Адаптери за пченка GERINGHOFF од Украина

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Адаптери за пченка GERINGHOFF од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.920 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 07/2013 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, пгт. Володарка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 06/2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Красноград
адаптер за пченка GERINGHOFF MS -SC адаптер за пченка GERINGHOFF MS -SC
2
Контактирајте го продавачот
329,40 € UAH 14.000 UAH
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.100 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тинна
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.630 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка GERINGHOFF ROTADISK 8 рядка
1
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
150 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC
2
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 10/1997 Километража Ширина на опфаќање 4650 м
Украина, Держів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
адаптер за пченка GERINGHOFF Mais Star 8/70 адаптер за пченка GERINGHOFF Mais Star 8/70
2
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.610 €
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.888 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 2 т/ч Работна брзина 5 км/ч
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.920 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Новоднестровск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.680 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 8 т/ч Работна брзина 6 км/ч
Година 03/2008 Километража 2000 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
12.700 US$ EUR ≈ 11.790 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 8.6 м
Украина, Звенигородка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се