Филтри -

Адаптери за пченка Fimaks

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Адаптери за пченка Fimaks

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за пченка Fimaks СИЛОРЕЗКИ | DOUBLE CHOP 1500 |
1
Контактирајте го продавачот
10.940 € KZT 5.350.000 KZT
Капацитет 20 т/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Казахстан, Astana
нови адаптер за пченка Fimaks СИЛОРЕЗКИ | DOUBLE CHOP 2100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.350 € KZT 8.000.000 KZT
Капацитет 30 т/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Казахстан, Astana
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови адаптер за пченка Fimaks RF-152 нови адаптер за пченка Fimaks RF-152
2
Контактирајте го продавачот
6.746 € KZT 3.300.000 KZT
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Казахстан, Astana
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се