Филтри -

Адаптери за пченка Fiellday

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Адаптери за пченка Fiellday

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за пченка Fiellday Жниварка для збирання кукурудзи FIELLDAY 6-ти рядкова нови адаптер за пченка Fiellday Жниварка для збирання кукурудзи FIELLDAY 6-ти рядкова
2
Контактирајте го продавачот
30.560 € UAH 1.238.000 UAH
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина
нови адаптер за пченка Fiellday Жниварка кукурудзяна 8-ми рядна нови адаптер за пченка Fiellday Жниварка кукурудзяна 8-ми рядна
2
Контактирајте го продавачот
40.770 € UAH 1.651.000 UAH
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се