Филтри -

Адаптери за пченка Fantini

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Адаптери за пченка Fantini

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за пченка Fantini L03 адаптер за пченка Fantini L03 адаптер за пченка Fantini L03
3
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 0/2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Măgdăceşti
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 27 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, м. Сквира
адаптер за пченка Fantini LH3 адаптер за пченка Fantini LH3
2
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
адаптер за пченка Fantini LH адаптер за пченка Fantini LH
2
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Број на редови 12
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
Контактирајте го продавачот
10.260 € PLN 44.500 PLN
Број на редови 6
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.420 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 100 т/ч Капацитет 10 ха/час Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2008 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
31.320 € PLN 135.900 PLN
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Więcbork
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 12/2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kodrąb
Контактирајте го продавачот
23.050 € PLN 100.000 PLN
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kodrąb
Контактирајте го продавачот
19.100 US$ EUR ≈ 17.570 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 6 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Теплик
Контактирајте го продавачот
20.200 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се