Филтри -

Адаптери за пченка FRANCO FABRIL

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Адаптери за пченка FRANCO FABRIL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
31.260 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.720 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2018 Километража 350 м/ч Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Проліски
Контактирајте го продавачот
27.198 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 46.500 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Вінниця
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се