Филтри -

Адаптери за пченка FANTINI

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Адаптери за пченка FANTINI: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за пченка FANTINI LO3 нови адаптер за пченка FANTINI LO3
2
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
адаптер за пченка FANTINI LO3-4 адаптер за пченка FANTINI LO3-4
2
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 18.470 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Рокитнянський р-н с.Насташка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
адаптер за пченка FANTINI L03
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 45 мм
Година 2021 Километража 300 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
20.630 € PLN 100.000 PLN
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kodrąb
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kodrąb
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 13.340 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
45.600 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
Контактирајте го продавачот
20.200 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Чабаны
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Чабаны
Контактирајте го продавачот
6.085 € PLN 29.500 PLN
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет 27 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, м. Сквира
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 30.780 €
Број на редови 8
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Сквира
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се