Филтри -

Адаптери за пченка Elibol од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Адаптери за пченка Elibol од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.700 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5600 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
39.700 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
33.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Zvenyhorodka
адаптер за пченка Elibol MHS 8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
нови адаптер за пченка Elibol ELİBOL MHS 8 нови адаптер за пченка Elibol ELİBOL MHS 8 нови адаптер за пченка Elibol ELİBOL MHS 8
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
52.790 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
30.400 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 5 Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3500 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
26.700 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 4 Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2800 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се