Филтри -

Адаптери за пченка Claas од Украина

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Адаптери за пченка Claas од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
100 US$ EUR ≈ 94,89 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
21.300 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 20.400 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Новосілки-Гостинні
адаптер за пченка Claas Conspeed 8-70 адаптер за пченка Claas Conspeed 8-70 адаптер за пченка Claas Conspeed 8-70
3
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
адаптер за пченка Claas Conspeed 8 Corio адаптер за пченка Claas Conspeed 8 Corio адаптер за пченка Claas Conspeed 8 Corio
3
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
адаптер за пченка Claas Conspeed Corio 12-70 адаптер за пченка Claas Conspeed Corio 12-70 адаптер за пченка Claas Conspeed Corio 12-70
3
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Ternopil
адаптер за пченка Claas Conspeed 12-70 адаптер за пченка Claas Conspeed 12-70 адаптер за пченка Claas Conspeed 12-70
3
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.219 €
Број на редови 6
Година 2000 Километража 7000 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
11.200 US$ EUR ≈ 10.630 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 06/2003 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.230 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 3.5 км/ч
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Kustivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Mironovka
Контактирајте го продавачот
31.900 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт Гребінки Васильківський р-н
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
адаптер за пченка Claas Conspeed 8 Corio адаптер за пченка Claas Conspeed 8 Corio адаптер за пченка Claas Conspeed 8 Corio
3
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2017 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 64.520 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.500 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се