Филтри -

Адаптери за пченка Claas

Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

101 огласа: Адаптери за пченка Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina нови адаптер за пченка Claas AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
11.200 US$ EUR ≈ 10.640 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 06/2003 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
2.300 US$ EUR ≈ 2.184 €
Број на редови 6
Година 1993 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
21.300 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
100 US$ EUR ≈ 94,97 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 150 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Број на редови 8
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dn 69, Km 10+292 Loc. Sînandrei
Контактирајте го продавачот
39.890 € PLN 184.000 PLN
Година 2018 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Augustów
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 20.420 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Новосілки-Гостинні
Контактирајте го продавачот
19.748 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
адаптер за пченка Claas Conspeed 8-70 адаптер за пченка Claas Conspeed 8-70 адаптер за пченка Claas Conspeed 8-70
3
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
адаптер за пченка Claas Conspeed 8 Corio адаптер за пченка Claas Conspeed 8 Corio адаптер за пченка Claas Conspeed 8 Corio
3
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
адаптер за пченка Claas Conspeed Corio 12-70 адаптер за пченка Claas Conspeed Corio 12-70 адаптер за пченка Claas Conspeed Corio 12-70
3
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Ternopil
адаптер за пченка Claas Conspeed 12-70 адаптер за пченка Claas Conspeed 12-70 адаптер за пченка Claas Conspeed 12-70
3
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westertimke
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 101 огласа
Прикажи
Претплати се