Филтри -

Адаптери за пченка Case IH

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Адаптери за пченка Case IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за пченка Case IH AkturkMakina нови адаптер за пченка Case IH AkturkMakina
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 13 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
38.240 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
46.320 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bucharest
адаптер за пченка Case IH 1083 адаптер New Holland
1
Контактирајте го продавачот
2.351 € UAH 95.000 UAH
Број на редови 8
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
адаптер за пченка Case IH 1083 адаптер Case
1
Контактирајте го продавачот
2.351 € UAH 95.000 UAH
Број на редови 8
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
4.752 € UAH 192.000 UAH
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.390 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 11.290 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
адаптер за пченка Case IH 953E адаптер за пченка Case IH 953E адаптер за пченка Case IH 953E
3
Контактирајте го продавачот
10 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се