Филтри -

Адаптери за пченка CLAAS од Европа

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

78 огласа: Адаптери за пченка CLAAS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Број на редови 10
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Pragsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
61.900 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Литванија
Контактирајте го продавачот
26.770 € PLN 125.000 PLN
Број на редови 8
Година 2010 Километража 300 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Број на редови 8
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, De Lutte
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westertimke
Контактирајте го продавачот
аукција 7.500 €
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, De Lutte
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, De Lutte
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oelde
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се