Филтри -

Адаптери за пченка CLAAS

Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

76 огласа: Адаптери за пченка CLAAS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 02/2007 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 10 км/ч
Година 06/2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Переяслав-Хмельницкий
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Година 2014-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Година 2019-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 2006-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Број на редови 8
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Година 1998-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
адаптер за пченка CLAAS Orbis 900 адаптер за пченка CLAAS Orbis 900 адаптер за пченка CLAAS Orbis 900
3
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Број на редови 12
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 900 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Година 2017-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
адаптер за пченка CLAAS Conspeed Corio 12-70 адаптер за пченка CLAAS Conspeed Corio 12-70 адаптер за пченка CLAAS Conspeed Corio 12-70
3
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 70 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Број на редови 8
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bartoszewice
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oelde
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка CLAAS RU 450 extra адаптер за пченка CLAAS RU 450 extra адаптер за пченка CLAAS RU 450 extra
3
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Број на редови 6
Година Километража Ширина на опфаќање 450 м
Германија, Oyten
адаптер за пченка CLAAS Conspeed 8/70 РАЗБОРКА за делови адаптер за пченка CLAAS Conspeed 8/70 РАЗБОРКА за делови
2
Контактирајте го продавачот
100 US$ EUR ≈ 92,80 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
10 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Капацитет 8 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5600 м
Украина, Теребовля
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се