Филтри -

Адаптери за пченка CASE IH од Украина

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Адаптери за пченка CASE IH од Украина: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.450 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 70 мм Работна брзина 8 км/ч
Година 2020 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 5.9 м
Украина, пгт. Юбилейное
ООО "ТД ЛИДЕРПАРТС"
7 години на Agriline
адаптер за пченка CASE IH 2108 адаптер за пченка CASE IH 2108 адаптер за пченка CASE IH 2108
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2016 Километража 20 м/ч Ширина на опфаќање 5.4 м
Украина, Миколаїв
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
нови адаптер за пченка CASE IH 4412 нови адаптер за пченка CASE IH 4412
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 36.120 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 500 мм
Година 11/2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Одесса
адаптер за пченка CASE IH Case №2321 адаптер за пченка CASE IH Case №2321 адаптер за пченка CASE IH Case №2321
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.210 €
Година 1998 Километража 4900 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Харьковская
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 36.120 €
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 51 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Охиньки
адаптер за пченка CASE IH 2208 70 адаптер за пченка CASE IH 2208 70
2
Контактирајте го продавачот
6.333 € UAH 250.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тальне
адаптер за пченка CASE IH 2208 №262 адаптер за пченка CASE IH 2208 №262
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.440 US$ EUR ≈ 6.042 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Харьков
адаптер за пченка CASE IH 2208 №262 адаптер за пченка CASE IH 2208 №262
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.440 US$ EUR ≈ 6.042 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Харьков
адаптер за пченка CASE IH 2208 №262 адаптер за пченка CASE IH 2208 №262
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.440 US$ EUR ≈ 6.042 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Харьков
адаптер за пченка CASE IH 2208 №262 адаптер за пченка CASE IH 2208 №262
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.440 US$ EUR ≈ 6.042 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Харьков
адаптер за пченка CASE IH 2208 №432 адаптер за пченка CASE IH 2208 №432 адаптер за пченка CASE IH 2208 №432
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.723 €
Година 2008 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Број на редови 8 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Бердянск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се